news 23/12/14
21.12.2014

У проекті державного бюджету на 2015 не передбачено коштів на ремонт доріг місцевого призначення. Про це повідомив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”, голова комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич, передає прес-служба партії.

“У проекті держбюджету, розробленому урядом, таких статей не передбачено взагалі. Що ж робить уряд в критичній ситуації з дорогами місцевого значення? А просто – скасовує обидва джерела фінансування робіт на них. Проектом державного бюджету та змінами Податкового кодексу визначено, що збір за першу реєстрацію транспортних засобів не стягуватиметься. І не буде субвенції. За такий рік – ми остаточно доведемо всі місцеві дороги, як кажуть, “до ручки”, – зазначив Дубневич.

За його словами, в порівнянні з 2013 роком витрати на дороги державного значення заплановано зменшити на 1,5 млрд грн. За його словами, комітет з питань транспорту вимагатиме відновити цільові джерела фінансування доріг місцевого значення.

“Ми будемо вимагати відновити цільові джерела – податок на збір за першу реєстрацію та субвенцію місцевим бюджетам, а також забезпечити рівень останньої і витрати на утримання державних доріг в сумі хоча б 2013 року”, – зазначив Дубневич.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінінфраструктури не планує в 2015 р. будівництво нових об’єктів для “Укрзалізниці” та “Укравтодору”.